Spódnice dla szerokoiego grona matek są niezastąpioną postacią garderoby. Inne umieją bez nich żyć, gdyż noszą je dość rzadko lub w ogóle od nich stronią. Lecz kiecka obdarza żeńskiego powabu a także warto zakładać ją na różnorodne okazje.

Jaką dopasować przy figurze gruszki, aby wyglądać efektownie!

Niejednokrotnie wybiera się kiecki niedostateczne, które w ogóle nie są dobrane do figury, a w najtrafniejszym wypadku prawdopodobnie nie obdarzają kobiecie ani powabu, ani klasy. Nim więc zdecydujesz się na wybór spódnicy, zastanów się, który wzór pasowałby najbardziej do twojego typu formy. Osoby mające cienką talię, a bujniejsze biodra, więc posturę gruszki, sugeruje się, że powinny zakładać kiecki posiadające wygląd przypominający literę A. Jeżeli spódnica naprawi nadto wydatne biodra, wtenczas budowa stanie się często bardziej kształtna. Panie o budowie gruszki posiadają smukłą talię jak również ramiona, stąd musimy te atuty podkreślić.

W przypadku gdy masz sylwetkę klepsydry, twoim najkorzystniejszym zestawem będą plisy jak również spódnica rozkloszowana!

Spódnica rozkloszowana zatuszuje wady budowy takie jak zbytnio ogromne biodra jak również uda. Pokazuje się szalenie efektownie oraz dziewczęco, przyprawiając dowolnej stylizacji zdecydowanie nonszalancji a także nowości. Spódnica rozkloszowana zwykle jest na tyle gustowna i zaskarbiająca uwagę, że górna grupa odzieży ewentualniemoże być oszczędniejsza, lekko stonowana. Spódnica rozkloszowana z pewnością będzie doskonale pasować do różnych casuaowoych kreacji w sam raz na wojaże z kompanami lub spacer. Dorzucisz do niej trampki, ramoneskę, dla przykładu. jeansową bądź skórzaną, a pod spód bezbarwną, gładką bluzkę, by utworzyć szczególnie atrakcyjny look. Spódnica rozkloszowana może pomóc tobie również do stylizacji bardziej oficjalnych. Więc będziecie mogli dopasować szykowne czółenka czy botki, puchową bluzkę z lejącego materiału, bądź koszulową.

Gdy masz figurę typu jabłko, to potrzebujesz nadać własnej sylwetce smukłości!

Gdy czujesz, że masz postawę typu jabłko, to wszak pewnie coś narzekasz na nieobecność gibkości budowy. Tak, jak w przypadku budowy rodzaju klepsydra najbezpieczniejsza dla twojej postawy zwykle jest spódnica rozkloszowana. Powinnaś również zaopatrzyć dawną odzież między innymi w spódnicę z odkrytymi paskami a także wstążkami w pasie. Będą pasować ci dodatkowo kiecki a także bluzki z dekoltami między innymi w kształcie litery V. Nie zakładaj zaś bluzek oraz sweterków pod szyję ani golfów. Górna połowa garderoby winna być raczej spokojna, i na pewno nie suto ozdabiana, na przykład. niesamowicie różnobarwna. Zwróć dodatkowo uwagę na materiał. Warto, żeby wybierane rzeczy zostały uszyte na bazie subtelnego materiału, jaki ponad przeciętnie ułoży się na ciele oraz ukryje niedostatki postury.

Written by